2021.02.20. G1 Asia Gokart Center eredmények

60+ kategória

VersenyzõIdõmérõVerseny helyezésVerseny pontszámVerseny leggyorsabb kör
László Róbert43.69112543.721
Molnár Szabi44.12322043.863
Farsang Balázs44.16531643.885
Schneider Krisztofer44.16841344.328
Alekszi Bence Gábor44.17951144.026
Baráth Bence44.79861043.763
Mohácsi Márk44.6567943.906
Veres Balázs44.8538844.159
Ujhelyi Rajmund45.2089744.246
Kender Tamás44.95210644.774
Varga Viktor44.88511544.816
Farkas Kitti45.26112444.734
Kajtor Bálint45.64913344.290
Horváth Norbert45.40214245.212
Horváth Viktor45.76615145.001
Horváth Máté46.24116044.862
Dovala Dominik48.08517045.452
Mokalisz Jorgosz50.53018049.563
Boroznaki István50.97419050.328

75+ kategória

VersenyzõIdõmérõVerseny helyezésVerseny pontszámVerseny leggyorsabb kör
Hornyák Richárd44.18212543.585
Falusi Máté László44.15422043.811
Hegedüs Sándor44.66031644.071
Ujhelyi Rajmund44.22141344.559
Veres Balázs44.85151144.399
Takács Attila44.90961044.709
Dely Ádám44.7907944.573
Juhász Balázs44.9478844.624
Mácsai István45.2509744.522
Molnár Botond44.95710644.701
Borosán András45.62011544.953
Vakán Gábor45.32812445.070
Molnár Csongor45.82113345.210
Aschenbrenner Róbert45.96214246.353
Váczi Ádám46.00115145.990
Bleicher Kristóf46.02016046.122
Parrag Attila46.09617045.321
Bogár Dominik46.93718045.560
Baráth Bence 246.39519045.354
Vásári Richárd46.50520046.298
Tóth György46.04721046.372

80+ kategória

VersenyzõIdõmérõVerseny helyezésVerseny pontszámVerseny leggyorsabb kör
Konecsni Gergõ43.24912542.815
Nagy Péter43.61622043.478
Hegedüs Sándor43.75331643.585
Udvaros Benedek43.45841344.045
Kis Roland44.07551143.518
Falusi Máté László44.82661043.365
Szûcs Balázs44.3997943.466
Ujhelyi Rajmund44.5218843.909
Kecskeméti Levente44.6519743.773
Pucsinszki Miklós45.18010644.398
Majoros István44.63511544.852
Csatári Zsolt44.99212444.654
Fricz József Levente45.20513345.297
Pirkhoffer Csaba44.19914244.403
Végh Péter45.23115143.704
Holló Huba45.97916044.849
Kadlott Kristóf45.29317044.721
Gogolák József46.08418045.484
Katona János47.15319045.011
Bikkes Nándor46.23320045.651
Mészáros Gábor48.42421046.589
Dr. Bikkes József47.37122047.200
Fedoran István47.10023047.606

90+ kategória

VersenyzõIdõmérõVerseny helyezésVerseny pontszámVerseny leggyorsabb kör
Tóth Péter43.66512543.362
Szûcs Balázs43.68022043.305
Nagy Péter43.95531643.346
Podámer Bence43.93241343.416
Várkonyi Dániel44.05151143.340
Konecsni Gergõ44.25161042.848
Kis Roland44.4347943.871
Szüts Dániel44.2188844.487
Szórád Péter44.2339744.327
Juhász Norbert44.24710643.833
Végh Péter44.04411544.852
Borsányi Gergely44.46812444.606
Kaiser Róbert44.72313344.122
Ser Dániel44.83714244.743
Takács Dávid45.23715144.675
Herman Szilárd45.23616044.983
Tóth János Tamás46.12417045.773
Kanizsai Attila47.06518045.935
Tóth Zsolt Dániel46.78519045.901
Mészáros Gábor48.42420046.589

95+ kategória

VersenyzõIdõmérõVerseny helyezésVerseny pontszámVerseny leggyorsabb kör 
Mészáros Szabolcs43.68812543.907
Juhász Norbert43.62322043.417
Várkonyi Dániel43.99731643.625
Konecsni Gergõ44.35741343.827
Schaadt Norbert44.10751143.446
Podámer Bence43.87961044.731
Rozsos Tamás44.3357944.049
Rozsos Péter44.2828844.593
Deák Bence44.2539744.555
Herman Szilárd44.61210644.579
Ser Dániel44.42211544.863
Szuppinger Szabolcs44.87712444.876
Suller Gábor43.82913343.544
Mikola Dániel44.92014245.255
Varga Olivér45.22515144.877
Szolnoki Gábor45.37616044.959
Bindis Zoltán45.60517045.093
Baksa Ádám45.36218045.667
Péterfalvi Márk45.68819045.098
Tóth János Tamás46.03420045.701
Németh Gergõ45.62521046.066
Marco Munerato45.75722045.912
Kanizsai Attila46.92223046.843
Biró Dávid Márton46.50024046.233
Tóth Zsolt Dániel46.04525046.012
Vincenzo Armino46.97326046.487

Csapatverseny

CsapatIdõmérõVerseny helyezésVerseny pontszám
High Performance Racing Team by N90R44.008125
Force Racing Team44.851220
SRT - Savaria Racing Team45.285316
TURNER'S Racing Team45.386413
Raki Racing Team46.643511
Check Engine Team45.852610
A La Kart46.69479
TopCar46.20488
Pinyócák47.69297
SmokeKart Team48.008106
Mad-MAX-TEAM47.320115
Engineers Racsing Team47.711124

Csapatverseny részletek:

Részletes eredményekért kattints ide: LINK